O nas

open_coffee_krakow
wydarzenia_krakow

Klaster to przede wszystkim ludzie.

Wpieramy lokalnych przedsiębiorców tworząc narzędzia, które usprawnią prowadzenie działalności gospodarczej. Istotne jest dla nas podejście partnerskie i etyka biznesu, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Pytamy, czy potrzebujesz pomocy prawnej, nawet przy zmianie danych w ewidencji, interesuje nas czym się zajmujesz i czy potrzebujesz wsparcia w rozwijaniu swojej działalności.

Nasza oferta jest dostosowana zarówno do początkujących przedsiębiorców, jak i rozwiniętych działalności, w których dynamika i szybki kontakt to podstawa. Wszelką korespondencję możemy błyskawicznie zeskanować i przesłać mailem, a na życzenie przesłać tego samego dnia na wskazany adres.

Kancelariom prawnym i doradcom podatkowym oferujemy możliwość uzgadniania odbioru poszczególnych korespondencji.

Wirtualne Biuro Klaster jest częścią przestrzeni coworkingowej CLUSTER COWORK.

Biuro dysponuje przestrzenią blisko 350 m2 w tym salką konferencyjną oraz salką warsztatową. Nie jesteśmy przypadkową firmą z ulicy, nie rejestrujemy spółek w prywatnych mieszkaniach.

Wirtualne Biuro Klaster prowadzone jest przez przedsiębiorców, którzy rozumieją potrzeby rynku. W naszym zespole mamy prawnika, który pomaga naszym klientom w sprawach z zakresu prawa cywilnego oraz prawa handlowego.

Za niewielką opłatą wypełnimy wymagane wnioski do KRSu w celu aktualizacji danych i prześledzimy proces ich rejestracji przez Sąd. Mamy w tym doświadczenie i chętnie pomożemy. Naszą misją jest wsparcie i rozwój lokalnych przedsiębiorców, zrobimy co w naszej mocy by usprawnić działanie Twojej firmy.

Prowadząc Wasze sprawy bierzemy pod uwagę tajemnicę korespondencji i chronimy Wasze dane osobowe. Nikt nie ma dostępu do Waszych listów, nasza przestrzeń jest stale monitorowana.

sale_szkoleniowe_krakow
cluster_coworking_krakow

Dopiero rejestrujesz spółkę lub jednoosobową działalność gospodarczą? Możesz liczyć na naszą pomoc. Rejestrując firmę pod adresem Klastra otrzymasz gotowy zestaw wskazówek i porad prawnych na temat obowiązków ustawowych spoczywających na początkujących przedsiębiorcach.

Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz pomocy przy wypełnianiu wniosków do KRS lub do CEIDG. Przygotujemy Ci wszystkie dokumenty począwszy od umowy spółki, kończąc na wnioskach do KRS-u i pokierujemy całym procesem. Zarejestrowaliśmy dziesiątki spółek i wiemy jak to zrobić szybko i bezboleśnie. Nasi prawnicy specjalizują się również w tłumaczeniach prawniczych na język angielski.