fbpx

O nas

open-coffee-krakow

Klaster to przede wszystkim ludzie.

Wpieramy lokalnych przedsiębiorców tworząc narzędzia, które usprawnią prowadzenie działalności gospodarczej. Istotne jest dla nas podejście partnerskie i etyka biznesu, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Pytamy, czy potrzebujesz pomocy prawnej, nawet przy zmianie danych w ewidencji, interesuje nas czym się zajmujesz i czy potrzebujesz wsparcia w rozwijaniu swojej działalności.

Nasza oferta jest dostosowana zarówno do początkujących przedsiębiorców, jak i rozwiniętych działalności, w których dynamika i szybki kontakt to podstawa. Wszelką korespondencję możemy błyskawicznie zeskanować i przesłać mailem, a na życzenie przesłać tego samego dnia na wskazany adres.

Kancelariom prawnym i doradcom podatkowym oferujemy możliwość uzgadniania odbioru poszczególnych korespondencji.

Wirtualne Biuro Klaster jest częścią przestrzeni coworkingowej CLUSTER COWORK.

Biuro dysponuje przestrzenią blisko 350 m2 w tym salką konferencyjną oraz salką warsztatową. Nie jesteśmy przypadkową firmą z ulicy, nie rejestrujemy spółek w prywatnych mieszkaniach.

Wirtualne Biuro Klaster prowadzone jest przez przedsiębiorców, którzy rozumieją potrzeby rynku. W naszym zespole mamy prawnika, który pomaga naszym klientom w sprawach z zakresu prawa cywilnego oraz prawa handlowego.

Za niewielką opłatą wypełnimy wymagane wnioski do KRSu w celu aktualizacji danych i prześledzimy proces ich rejestracji przez Sąd. Mamy w tym doświadczenie i chętnie pomożemy. Naszą misją jest wsparcie i rozwój lokalnych przedsiębiorców, zrobimy co w naszej mocy by usprawnić działanie Twojej firmy.

Prowadząc Wasze sprawy bierzemy pod uwagę tajemnicę korespondencji i chronimy Wasze dane osobowe. Nikt nie ma dostępu do Waszych listów, nasza przestrzeń jest stale monitorowana.

sala szkoleniowa

Dopiero rejestrujesz spółkę lub jednoosobową działalność gospodarczą? Możesz liczyć na naszą pomoc. Rejestrując firmę pod adresem Klastra otrzymasz gotowy zestaw wskazówek i porad prawnych na temat obowiązków ustawowych spoczywających na początkujących przedsiębiorcach.

Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz pomocy przy wypełnianiu wniosków do KRS lub do CEIDG. Przygotujemy Ci wszystkie dokumenty począwszy od umowy spółki, kończąc na wnioskach do KRS-u i pokierujemy całym procesem. Zarejestrowaliśmy dziesiątki spółek i wiemy jak to zrobić szybko i bezboleśnie. Nasi prawnicy specjalizują się również w tłumaczeniach prawniczych na język angielski.